piątek, 20 września 2013

Deszczowe rozkminy

Pewnie niektórzy z Was oburzą się, że piszę o jesieni skoro kalendarzowo rozpoczyna się za 3 dni ;-P No niestety, lepiej wcześniej przyjąć to do wiadomości. Nie ma już lata i na razie nie będzie. Pogoda już jest taka, a nie inna..brzydko, mokro i zimno. Aż odechciewa się wstawać rano z łóżka...zwłaszcza, że wstaje się z myślą pójścia do szkoły. Jak na razie nie jest źle, bo mam nawet fajny plan lekcji i bez problemu godzę naukę i psa.Teraz głównie sobie sztuczkujemy, spacerujemy i jak jest okazja to też agilitujemy, póki można :D
Dla dowodu mam krótki filmik, żeby nie było, że ściemniam :PW sumie chciałam nazbierać więcej materiałów i go dodać, ale nie mogłam się powstrzymać no i oczywiście, żeby nie było, że nic nie robimy :P A tak wogóle...KŁADECZKA <3 
Dzielny westie ładnie pracuje i oby tak dalej. :D

Jak widać Cody z Luną też rozpoczynają rok szkolny, a właściwie to rok akademicki. Kłoda zaczyna też być obidjens dogiem! Zaczniemy sobie aporcik formalny, za który nigdy mi się nie chciało zabierać. Na razie jesteśmy na etapie ogarniania, że można coś potrzymać dłużej w pysiu niż tylko chwilę, idzie topornie, ale kiedyś na pewno się uda :D Kłodek musi sobie przypomnieć co znaczą komendy na odległość. Kiedyś bardzo ładnie zmieniał pozycje, a teraz...wrr.

13 komentarzy:

 1. wow, agility Codiego jest genialne!

  OdpowiedzUsuń

 2. Superowo radzicie sobie w agility :)
  Jesień nastała i nie jest w sumie już tak gorąco, psy mają więcej energii co u nas świetnie sprawdza się w ćwiczeniach ..i wszystko byłoby pięknie gdyby nie szkoła : /

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam uwielbiam jesień, kolorowe liście, deszcz i ten specyficzny klimat. Ale szkoła wybija mnie z tego melancholijnego nastroju. Na szczęście udaje mi się godzić szkołę z psami i nie mam problemu ze znalezieniem w ciągu dnia czasu na długi spacer i treningi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie sobie radzicie w agi, nawet wydaje mi się, że jesteście lepsi od pewnych osób na zawodach w Kozienicach :D.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super Wam idzie :D U nas niestety też już jesień chociaż dziś pokazało się słoneczko :)Kody super zaczyna slalom, nie mogę się doczekać efektów!

  OdpowiedzUsuń
 6. Biały daje radę :D. Powodzenia w obijaniu się! :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja się za aporcik nie zabieram, jakoś za mało w tym... tego czegoś :) Dynamiki, energii, zabawy, śmiechu... Agi wychodzi wam bardzo fajnie, pokażcie borderom co potraficie!

  OdpowiedzUsuń
 8. Super Wam wychodzi :) Ja jeszcze w agility muszę ćwiczyć "zmianę ręki".
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Powodzenia w dalszych ćwiczeniach ;]

  OdpowiedzUsuń
 10. Cody wymiata na torze, nie ustawajcie w tym! ;)
  Ja jesień uwielbiam, jest coś w niej takiego, taki motyw tajemnicy, który stymuluje. A jednak, szkoła sieje w tym wszystkim spaczenie. I jak tu chłonąć czar jesieni?

  OdpowiedzUsuń
 11. Przepraszam że ja tak kompletnie nie na temat ale... Jaki masz aparat?

  OdpowiedzUsuń