czwartek, 18 października 2012

Annówka Cup

Po tytule chyba wiadomo o co chodzi. ;)
No więc jesteśmy po zawodach. Codałkę nawet ładnie się skupiało, na przebiegu nie reagował na szczekające, piszczące pieski. Nawet na konie za płotem.
Zacznijmy od pierwszego przebiegu. Można go w sumie nazwać "na rozgrzewkę", bo nie poszedł najlepiej, ale za to był czysty. W sumie ja go skopałam, bo z nerwów zapomniałam związać włosów i poprostu pieska w jednym momencie nie widziałam:P No potem też wiadomo dla Codyego też pierwszy przebiecha na nowym terenie, wśród tylu ludzi, psów, zapachów itp.
Drugi przebieg...noo...powiedzmy nie był zły:P Jak zobaczyłam, że rozstawiany jest tunel miękki to wiedziałam, że będą z nim jakieś problemy. Cody na nim ćwiczył bodajże tylko 2-3 razy. Ale wróćmy do przebiegu. Piesek wbiegł do tunelu, a jednak wyszedł. Wszedł, podsikał, no i potem ładnie przez niego przebiegł. No ale dis był. :P Oprócz tego mielibyśmy drugi przebieg czysty:P
A trzeci przebieg również nie był zły, lecz Coduś zamiast wbiec na palisadę wbiegł do tunelu, ale nie jest najgorzej bo tylko 3 psy ukończyły ten tor na czysto właśnie z tego samego powodu co mój pieso. ;)
Ogólnie jestem z niego zadowolona. Mimo tego podsikania bardzo dobrze z mojego punktu widzenia mu poszło. Jak na nasze pierwsze w życiu zawody, żadnego semi, obozu to było bardzo dobrze:))
12 komentarzy:

 1. gratulacje dla Codiaka!
  Mam nadzieje, że kiedyś zobaczymy was w akcji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. My wam gratulować xD
  Na serio gratulacje.Cody świetnie się spisał.
  Powodzenia na wystawie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak na pierwszy raz to poszło wam nieźle. Powodzenia w dalszej karierze sportowej.
  PS. A wy w ogóle w jakimś klubie trenowaliście czy tylko na swoich przeszkodach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na swoich przeszkodach;) Wypożyczałyśmy tylko torek, bo wiadomo, że nie uda mi się raczej zdobyć porządnych przeszkód, ale kiedyś...kto wie;)

   Usuń
 4. Gratulacje !:) Cody jest najwspanialszym sportowym Westem jakiego znam ! Kocham go ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! :D To Wasze pierwsze zawody, na następnych pójdzie Wam jeszcze lepiej :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulację! Śliczny piesek i super blog =)

  Zapraszam do mnie http://everydaybeny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń